צריכים עזרה? התקשרו
052-3994786


  1. קטלוג
  2. /
  3. אבקת חלבון
  4. /
  5. אבקת חלבון מיי גבינה

ביפיאי וואי איץ' די || BPI Whey HD

ביפיאי וואי איץ' די || BPI Whey HD
2 קילו
57 מנות הגשה
מחיר: 350
מחיר מבצע: 255
כמות
*BPI WHEY HD:
facebook imagetwitter imageemail image
מהו WHEY HD?
WHEY HD הוא פרמיה אולטרה, רב תפקודי אבקת חלבון מי גבינה עם טכנולוגיית טעם מתקדמת. עם WHEY HD , אתה מקבל מוצר איכותי עבור ערך יוצא דופן. WHEY HD הוא אבקת חלבון עיקול מהיר, אשר מסייע לשחזור שריר ומסייע לגוף לבנות אותו. כל מנה של WHEY HD מספקת 25 גרם של חלבון.

למה WHEY HD יותר טוב?
בעוד שאבקות חלבון מי גבינה רבות אחרות יש עודף של חומרי מילוי, שומנים ופחמימות, WHEY HD היא נוסחה העשויה מרכיבים איכותיים - ללא חומרי מילוי מיותרים - המסייעת לבנות ולשמר שרירים רזים. WHEY HD כולל גם ניסוח אנזים ייחודי כדי לתמוך בעיכול של חלבון, ומספק 5 גרם של חומצות אמינו מסועפות שרשרת לכל מנה נגד שריר חלבון התמוטטות. זה מאפשר לכל אחד האימונים שלך להיות חזק ופורה במידה המלאה.


BPI Sports Best Protein tub
Serving Size 1 Scoop (37 grams)
Servings Per Container Approx.21
Amount Per Serving % Daily Value
Calories 150       
Calories from Fat 30       
Total Fat 3.5 g 5%†
Saturated Fat 2 g 10%†
Cholesterol 110 mg 37%
Total Carbohydrate 4 g 1%†
Sugars 3 g **
Protein 25 g 50%†
Calcium 250 mg 25%
Sodium 80 mg 3%
† Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
** Daily Value not established.
Other Ingredients:
Muscle Building Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Milk Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Milk Protein Isolate), Natural And Artificial Flavor, Cookie Fines (Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamin Mononitrate [Vitamin B1], Riboflavin [Vitamin B2], Folic Acid), Sugar, Vegetable Oil (Soybean, Palm and Palm Kernel Oil with TBHQ for freshness), Cocoa Treated With Alkali, Contains Two Percent or less of High Fructose Corn Syrup, Degerminated Yellow Corn Flour, Chocolate, Dextrose, Baking Soda, Whey, Soy Lecithin), Cellulose Gum, Xanthan Gum, Carrageenan, Silicon Dioxide, Lecithin (From Soy and/or Sunflower), Sucralose, Acesulfame Potassium, Glycerol Monostearate, and ProHydrolase ® (Proprietary/Patented Enzyme Blend).
Contain(s): Milk, wheat and soy.
MANUFACTURED IN A FACILITY THAT ALSO PROCESSES PEANUTS, FISH, EGG, AND TREE NUTS.
2all - בניית אתרי אינטרנט